Reklam

Fenerbahçeli Mesut Özil İstanbul'da

Fenerbahçe'nin prensip anlaşmasına vardığı dünya yıldızı futbolcu Mesut Özil İstanbul'a geldi.

Fenerbahçeli Mesut Özil İstanbul'da
18 Ocak 2021 - 06:48

Fenerbahçe'nin transferi konusunda anlaşmaya vardığı Mesut Özil, İstanbul'a geliyor. Fenerbahçe'nin prensip anlaşmasına vardığı dünya yıldızı futbolcu Mesut Özil'in uçağının bu gece saat 01.00'de Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.

"BİR RÜYAM GERÇEKLEŞİYOR"

İlk röportajını havalimanında kulüp televizyonuna veren Mesut, "Çok heyecanlıyım. Ben her zaman Fenerbahçeliydim. Bir rüya benim için de gerçekleşiyor artık, tek Fenerbahçe için değil. Formamı giymeye, takım arkadaşlarımla inşallah başarılı oluruz. Heyecandan bir şey diyemiyorum. Her şey çok güzel olacak." dedi.

BELÖZOĞLU: MESUT'UN VE F.BAHÇELİLERİN HAYALİ GERÇEK OLUYOR

Mesut'u havalimanında karşılayan Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, transfer sürecini deperlendirdi. Belözoğlu, "Mesut için Fenerbahçe için hayırlı bir süreç olur umarım. Ailesi ve kendisi evlerine, memleketlerine hoş geldiler. Çok şey var Mesut için öncelikle. Koskoca Fenerbahçe camiasının düşüncesi ortak. Mesut'un hayali, Fenerbahçelilerin hayali gerçek oluyor. Nice kupalar kazanacağımız seneler geçireceğiz birlikte. Mesut, dünya ve ülke futbolunun en büyük isimlerinden biri. Taraftarlar müsterih olsun. İyi bir takımımız var. Mesut ile birlikte çok daha güçlü olacağız." Dedi.

FENERBAHÇE AÇIKLADI! İLK FOTOĞRAFLAR GELDİ

Sarı-lacivertlilerin açıklamasında "Kulübümüz, transfer süreçlerini ilerletmek için Mesut Özil'i İstanbul'a getiriyor" ifadeleri yer aldı.

MESUT ÖZİL DE PAYLAŞTI

Mesut Özil de sosyal medya hesabından uçaktan bir fotoğraf paylaşarak sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum