KARABAĞLAR BELEDİYESİ'NDE HİZMET ODAKLI EĞİTİM

Karabağlar Belediyesi, hizmet kalitesinin artırılması amacıyla personeline yönelik eğitim çalışmalarına ağırlık verdi. Bu kapsamda Türkiye Belediye Belediyeler Birliği işbirliğiyle düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleri, belediye ana hizmet binasında başladı.

KARABAĞLAR BELEDİYESİ'NDE HİZMET ODAKLI EĞİTİM
04 Kasım 2019 - 13:32

Seminerin açılışında konuşan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, teknolojiye bağlı olarak hızla değişen dünyada, bilgiye açlığının da artığını vurguladı.

Karabağlar’da yaşayan yurttaşlara daha iyi hizmet vermek için belediye personelinin de daha donanımlı hale gelmesinin önemine dikkat çeken Başkan Selvitopu, “Bizler hizmet veren kurumlarız. Bizler ne kadar bilgi sahibi olursak, o kadar güçlü oluruz. Hizmet kalitesini ne kadar artırabilirsek, burada yaşayan yurttaşlarımız da o ölçüde mutlu olur. Eğitim seminerlerimizin temel amacı bu.  Karabağlar belediyesi olarak değişik zamanlarda, ihtiyaca göre bu eğitimleri sürdürmeye devam edeceğiz. Katkı koyan herkese teşekkür ediyorum” dedi.


Başkan Selvitopu daha sonra, personel mevzuatıyla ilgili sunum yapan Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Uğur Sökmen’e fidan dikim sertifikası verdi. 
7 Kasım Perşembe günü sona erecek seminerler, farklı eğitmenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek.


Bu haber 193 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum